Processed with VSCO with 4 preset

1. Co zrobić, żeby wyjechać z Wami na Sylwestra w góry do Szklarskiej Poręby?

Pierwszym krokiem jest dokonanie rejestracji na stronie http://system.1uniwersytet.pl/ a następnie wpłata zaliczki w wysokości 150 zł. Do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy należy wpłacić resztę kwoty.

2. Co dokładnie mamy zrobić z umową?

Osoby dokonujące rejestracji w systemie są zobowiązane do zaakceptowania warunków umowy oraz regulaminu imprezy turystycznej. Nie ma konieczności wysyłania do nas pocztą podpisanej umowy.

3. Czy możemy dokonać rezerwacji na wybrany pokój?

Podczas zapisów możecie zaznaczyć z kim chcielibyście być zakwaterowani, jednak nie gwarantujemy, że taki pokój uzyskacie. Mimo wszystko zawsze staramy się tak Was zakwaterować, aby każdy był zadowolony. Liczba pokoi 2 os.  jest ograniczona, a ich rezerwacja wymaga dopłaty do ceny podstawowej 50 zł/os – wtedy macie gwarancję, że taki pokój otrzymacie. 

4.Gdzie będziemy mieszkać?

Będziemy zakwaterowani OW Siła – szczegóły w zakładce ZAKWATEROWANIE.

5.Jak z kwestią bezpieczeństwa?

Przez cały okres wyjazdu nad Waszym bezpieczeństwem będą czuwać rezydenci, ponadto podczas zabawy sylwestrowej o bezpieczeństwo zadba licencjonowana agencja ochrony. Dodatkowo cena wyjazdu zawiera ubezpieczenie NNW. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych uczestników.

6.Jak mamy dotrzeć do Szklarskiej Poręby?

Każdy z uczestników może przyjechać na miejsce w dowolny, wybrany sposób. Przygotowaliśmy dla Was trzy najlepsze opcje dojazdu:

  1. Dojazd pociągiem – nie jest to najbardziej komfortowa opcja, ale z pewnością najtańsza – studencki bilet do Szklarskiej Poręby to ok. 30 zł.
  2. Dojazd własnym autem – na pewno najwygodniejsza pod względem pełnej mobilności również w trakcie trwania wyjazdu. Pamiętajcie jednak o zimowych oponach, a najlepiej łańcuchach na koła!

7.Co z ośnieżonymi stokami i imprezami na terenie ośrodków?

Zachęcamy Was do korzystania z uroków zimowej górskiej aury i szusowania po ośnieżonych stokach – dlatego właśnie, czekają na Was zniżki na karnety – szczegóły wkrótce!

Cena wyjazdu zapewnia Wam udział we wszystkich organizowanych imprezach – zapewniamy Was, że nie będziecie się nudzić! 

8.Co zabrać ze sobą?

Jedziemy na prawie tydzień w góry, więc polecamy zabrać ciepłe rzeczy!  Sprzęt niezbędny do szusowania po stokach wypożyczycie na miejscu, ale na pewno przyda Wam się strój narciarski  Zapewniamy zabawę na imprezach tematycznych, dlatego warto zabrać ze sobą rzeczy potrzebne do przebrania/charakteryzacji, podstawowe medykamenty (niekiedy sprawdzona pomoc o poranku po ciężkiej nocy), a dla osób przyjeżdżających własnymi autami – pamiętajcie o zimowych oponach i najbezpieczniej, również o łańcuchach. 

9.Kim jest organizator i jak uzyskacie więcej informacji?

Organizatorem wyjazdu jest Fundacja Na Rzecz Integracji Środowiska Akademickiego  Jeden Uniwersytet, która wpisana jest do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.

10. Czy na Sylwestra mogą jechać także osoby, które nie są studentami?

Jasne! Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko studentów!

Odpowiedzi na pozostałe nurtujące Was pytania udzielimy poprzez e-mail lub telefonicznie.

e-mail: sylwester@1uniwersytet.pl
tel: 697 007 059