26236846_1706034009471342_1871383239_o

Dla fanów zimowego szaleństwa na stokach Wisła oferuje szeroką gamę stoków narciarskich:

  • SOSZÓW Stacja narciarska – największa i najbardziej urozmaicona stacja narciarska, tutaj znajdziecie 6 różnych tras zjazdowych.  Na miejscu znajdziecie także wypożyczalnie sprzętu i szkółkę. Stacja znajduje się zaledwie 8 km od naszego ośrodka. Dostępny jest bezpłatny parking. Więcej szczegółów na stronie: http://www.soszow.pl/ .
  • STOK Stacja narciarska – dostępne są 3 różne trasy o 3 stopniach trudności. Na miejscu dostępna także wypożyczalnia sprzętu oraz możliwość wykupienia lekcji z instruktorem. Na górnej stacji znajduje się bar z tarasem widokowym. Dostępny jest bezpłatny parking.  Stacja jest w odległości 7 km od naszego ośrodka. Więcej szczegółów na stronie: http://www.stokstacjanarciarska.pl/ .
  • PASIEKI Stacja narciarska – 2 trasy (raczej dla osób początkujących), ale stacja posiada także tor snowtubingowy dla osób, które preferują raczej sanki niż narty czy snowboard. Przy stacji znajduje się bezpłatny parking. Stacja znajduje się zaledwie 450 m od naszego ośrodka. Więcej szczegółów na stronie: http://www.pasieki.wisla.pl/ .
  • KLEPKI Stacja narciarska – do dyspozycji są 3 wyciągi. Przy obiekcie znajdują się oczywiście punkty gastronomiczne. Istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu oraz wykupienia lekcji z instruktorem. Przy stacji znajduje się parking. Jest oddalona od naszego ośrodka o około 8 km. Szczegóły na stronie: http://www.wyciag-klepki.pl/
  • NOWA OSADA Stacja narciarka – do dyspozycji mamy tutaj 6 tras zjazdowych o różnym poziomie trudności. 3 trasy dłuższe i 3 krótsze, które przeznaczone są raczej dla osób początkujących. Przy wyciągach znajduje się bezpłatny parking. Jest także szkółka oraz wypożyczalnia sprzętu. Stacja znajduje się 6 km od naszego ośrodka. Szczegóły na stronie: https://zima.nowaosada.pl/ .

W Wiśle możecie zakupić tzw. Wiślański skipass, który obejmuje wszystkie dostępne w Wiśle stacje narciarskie. Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.wislanskiskipass.pl/ .

Jeśli to dla Was za mało polecamy także wybrać się do Szczyrku, który oferuje równie szeroką gamę stoków narciarskich, a znajduje się zaledwie 25 km od Wisły.